Apie restoraną

 

 

PROVINCIJA  restoranas, pagarsėjęs puikia lietuviška ir europietiška virtuve, visada kokybiškomis žaliavomis ir itin aukštos kvalifikacijos personalu bei puikiu aptarnavimu. Restoranas teikia kokybiškas visuomeninio maitinimo paslaugas ne tik restorane Provincija, bet ir kliento pageidaujamoje vietoje pagal konkrečius poreikius ir galimybes.

Svarbiausias restorano tikslas — kuo geriau patenkinti kiekvieno kliento poreikius, lūkesčius. Įgyvendinant šį tikslą 2017 m. kovo 6 d. restoranams „Provincija” ir „Pekinas“ buvo įteiktas sertifikatas, patvirtinantis vadybos sistemos atitiktį pagal  ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001, ISO 22000, priedai, standartus. Šiuo sertifikatu UAB „TUV UOLEKTIS“ patvirtino, kad restoranų viešojo maitinimo paslaugos atitinka kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos bei maisto saugos vadybos sistemų reikalavimus.

Restorane galima surengti nuostabią šventę kurioje talpinama iki 50 žmonių, taigi puiki vieta rengti ne tik gimtadienius, verslo vakarėlius, ar verslo pietus, bet ir teminius furšetus. Mūsų restoraną pastoviems verslo pietums, furšetams rengti pasirinko Mažeikių verslininkų asociacija, Mažeikių Rotary klubas, UAB Lukoil Baltija, AB Orlen Lietuva ir daugelis kitų žinomų įmonių. Tai įrodo restorano aukštą įvertinimą ir profesionalumą.

Provincija restoranas